Heraklion, Kreeta

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Heraklioni.

Stockholmist 111 EUR Tallinnast 223 EUR Riiast 225 EUR Helsingist 233 EUR

Otsi veel lende Helsingist Heraklioni

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

November, 2019

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 25m
T 19.11.2019 13:25 - 19:50
  • A3 13:25 Helsinki (HEL) 17:00 Athens (ATH)
  • A3 19:00 Athens (ATH) 19:50 Heraklion (HER)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 15m
T 26.11.2019 06:25 - 12:40
  • A3 06:25 Heraklion (HER) 07:15 Athens (ATH)
  • A3 08:55 Athens (ATH) 12:40 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 5m
T 19.11.2019 13:25 - 20:30
  • A3 13:25 Helsinki (HEL) 17:00 Athens (ATH)
  • GQ 19:30 Athens (ATH) 20:30 Heraklion (HER)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 15m
T 26.11.2019 06:25 - 12:40
  • A3 06:25 Heraklion (HER) 07:15 Athens (ATH)
  • A3 08:55 Athens (ATH) 12:40 Helsinki (HEL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 5m
R 29.11.2019 13:25 - 21:30
  • A3 13:25 Helsinki (HEL) 17:00 Athens (ATH)
  • GQ 20:30 Athens (ATH) 21:30 Heraklion (HER)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 15m
R 06.12.2019 06:25 - 12:40
  • A3 06:25 Heraklion (HER) 07:15 Athens (ATH)
  • A3 08:55 Athens (ATH) 12:40 Helsinki (HEL)
 

Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Pariis, Prantsusmaa 23 EUR Berliin, Saksamaa 23 EUR London, Suurbritannia 25 EUR Milano, Itaalia 30 EUR Valleta, Malta 35 EUR Viin, Austria 35 EUR Barcelona, Hispaania 40 EUR Malaga, Hispaania 48 EUR Madrid, Hispaania 63 EUR Palma, Mallorca 64 EUR Porto, Portugal 74 EUR Lissabon, Portugal 77 EUR Rooma, Itaalia 77 EUR Ibiza, Hispaania 78 EUR Valencia, Hispaania 82 EUR Alicante, Hispaania 91 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 91 EUR Faro, Portugal 93 EUR Amsterdam, Holland 94 EUR Split, Horvaatia 106 EUR Ateena, Kreeka 118 EUR Girona, Hispaania 122 EUR Rhodos, Kreeka 124 EUR Tel Aviv, Iisrael 125 EUR Tenerife, Kanaari saared 134 EUR Larnaca, Küpros 137 EUR Chania, Kreeta 141 EUR Menorca, Hispaania 142 EUR Lanzarote, Kanaari saared 144 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 146 EUR Madeira, Portugal 177 EUR Dubrovnik, Horvaatia 178 EUR Nizza, Prantsusmaa 182 EUR Dubai, Saudi Araabia 221 EUR New York, Ameerika 229 EUR Korfu, Kreeka 239 EUR Los Angeles, Ameerika 242 EUR Santorini, Kreeka 250 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 252 EUR Miami, Ameerika 272 EUR Hong Kong, Hiina 348 EUR Bangkok, Tai 349 EUR Peking, Hiina 365 EUR New Delhi, India 396 EUR Mumbai, India 484 EUR San Francisco, Ameerika 488 EUR Singapur, Malaisia 511 EUR Colombo, Sri Lanka 526 EUR Phuket, Tai 533 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 564 EUR Malé, Maldiivid 619 EUR Denpasar, Bali 649 EUR Sydney, Austraalia 743 EUR